Portfolio

Specializujeme se především na vývoj, výrobu a prodej LED světelných zdrojů a LED svítidel.

LED sortiment - osvětlení Specializujeme se především na vývoj, výrobu a prodej LED světelných zdrojů a LED svítidel.

LED (světelné diody) jsou staré už více než 40 let, přesto v několika posledních letech zaznamenal tento prvek obrovský technický pokrok. Je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjející oblastí světelných zdrojů. Nové výrobní technologie a postupy a efektivní organizace výroby umožňují uvádět nové typy světelných zdrojů do sériové výroby ve velmi krátkých časových úsecích. Vliv na tento vývoj mají také legislativní opatření Evropské unie upravující požadavky na energetickou účinnost světelných zdrojů. Současné LED diody jsou jedinečné svou flexibilitou. Nabízejí velký výběr úhlů, barev vyzařovacího světla, světelné účinnosti. Je zřejmé, že vývoj (zejména poslední jmenované vlastnosti) půjde i nadále rychle dopředu.


 

Ledkovky® firmy Elim®

Ledkovky - LED žárovky

Společnost ELIM® s r.o. začala v roce 2004 jako jedna z prvních firem v ČR s vývojem světelných zdrojů a osvětlení vyráběných z LED. Byl vytvořen vývojový tým a v roce 2005 se dostaly na český trh první certifikované výrobky – žárovky LEDKOVKY® se závitem E27. Při výrobě jsou používány nejnovější technologie, velký důraz se klade na kvalitu. Také proto jsou naše výrobky uváděny na trh až s desetiletou zárukou.


Ledkovky - LED žárovky E-shop

LED světelné zdroje

LED Světelné zdroje

LED světelné zdroje (neboli LED žárovky) reagují na rychlý technologický vývoj LED. Vzrůst konkurence (výrobců i dodavatelů) ovlivňuje tempo vývoje a vývoj ceny – každým rokem jsou tak v nabídce LED světelné zdroje s vyšší účinností a nižší cenou. LED světelné zdroje se tak stávájí oblíbenější a dostupnější u stále širšího okruhu zákazníků a buduje si významné postavení na trhu se světelnou technikou.


LED Světelné zdroje E-shop

LED svítidla

LED svítidla

Na základě poptávky trhu uvedla v roce 2007 firma ELIM® do prodeje vestavná LED svítidla OS-P, OS-D a v roce 2009 také OS-K. Nespornou výhodou těchto LED svítidel je možnost instalace na jmenovité napětí 230VAC do elektrointalačních krabic KU68. Oblibu si u zákazníků získal také další výrobek - tzv. Hvězdné nebe. V našem portofóliu jsou dále orientační LED svítidla, lineární LED svítidla vhodná do kuchyňských linek nebo vitrín, reflektorová LED svítidla a podhledová LED svítidla.

LED svítidla E-shop

LED pásky

LED pásky

Široké spektrum použití mají dnes již všeobecně známé LED pásky. Nabízíme je ve variantě bez krytí a s krytím IP65, v barevných provedních včetně RGB a s počtem LED 150, 300 a 600 na 5 metrů délky. LED pásky ne nejčastěji používají k osvětlení výloh, kuchyňských linek, schodišť a dalšího nábytku, využívají se také k podsvětlení písmen či tabulí v reklamních nápisech.LED pásky E-shop

Fanoušci našeho webu na Facebooku

Fotogalerie

Elektrotechnika 2007 Elim ForArch 2008 Amper 2010 Elim Amper 2010 Elim Amper 2010 Elim Elektrotechnika 2006 Elim

  další fotky »

Projekty

Technologickou inovací a využitím brownfields k rozvoji firmy ELIM ® spol. s r.o. a ke snížení nezaměstnanosti na Volarsku“ byl zřízen za podpory Evropské unie a Jihočeského kraje.

projekt elim

Inovace podnikání ve firmě ELIM ® spol. s r.o. 4.1IN04 / 444 Program byl zřízen za podpory Evropské unie a operačního programu podnikání a inovací.

projekt elim2